fbpx

Do programu codziennie docierają nowe zgłoszenia

 • 14 lipca 2021
 • Autor: PFP

Trwa XXIV edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Do programu codziennie docierają nowe zgłoszenia od firm, które chcą znaleźć się w gronie „Przedsiębiorstw Fair Play” 2021. Niezależnie jaki typ działalności prowadzisz i jakiej wielkości jest Twoja firma, także możesz dołączyć do grona Uczestników programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”!
Nie zmarnuj szansy!

Klienci przed dokonaniem wyboru firmy czy wykonawcy coraz częściej poszukują dowodów poświadczających obiecywany poziom usług i sprawdzają to, jak funkcjonuje. W biznesie liczą się konkretne argumenty. Jeśli cenisz w swojej działalności etykę i uczciwość i chcesz zwiększać zaufanie klientów, to najlepszy moment na uzyskanie wartościowego certyfikatu potwierdzającego wysoką jakość prowadzenia Twojego biznesu. Uzyskaj Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2021 dla swojej firmy.

>> Wyślij zgłoszenie do programu
Przeczytaj regulamin programu
>> Poznaj Uczestników

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.