fbpx

Ogłoszenie wyników już 27 listopada!

 • 3 listopada 2020
 • Autor: PFP

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”,

dobiega końca tak odmienna od dotychczasowych, XXIII edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Mimo, że wiele się zmieniło, tak w działaniu firm, jak i organizacji samego programu, jedno pozostało niezmienne – fantastyczne firmy, które mimo trudności wzięły udział w programie i udowodniły, że trudne sytuacje potrafią wydobywać z ludzi, to co najlepsze. Udowadniają to również wyniki tegorocznej edycji, o czym chcemy Państwa powiadomić wysyłając listy z informacjami o rozstrzygnięciu tej edycji i decyzjach, jakie podjęła Kapituła, w tym o przyznaniu certyfikatów „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2020 oraz nagród głównych i specjalnych. Listy zostały wysłane pocztą tradycyjną i powinny do Państwa dotrzeć do końca tego tygodnia.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że nowe regulacje prawne wprowadzone w związku z szerzącą się pandemią COVID-19 zmusiły nas do przełożenia jednego z najważniejszych wydarzeń realizowanych w ramach programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, czyli Gali Finałowej, która była zaplanowana na 27 listopada br. Przekładamy ją na czas, w którym możliwe będzie zorganizowanie jej w sposób, który najbardziej Państwo lubicie, który będzie dla Państwa bezpieczny, a także będzie umożliwiał nawiązywanie bezpośrednich kontaktów pomiędzy Laureatami, jak to miało miejsce do tej pory. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać z Państwem wiosną 2021 r. i wspólnie uczcić zakończenie XXIII edycji Programu. Nie chcemy jednak zwlekać z wręczeniem uzyskanych przez Państwa certyfikatów i nagród, dlatego też odpowiednio zabezpieczone prześlemy je Państwu w ciągu najbliższego miesiąca.

Brak tradycyjnej gali nie może nas jednak powstrzymać od zachowania naszej wieloletniej tradycji, którą jest ogłaszanie wyników w roku, w którym dana edycja była realizowana. Dlatego też chcemy ogłosić wyniki XXIII edycji oraz pogratulować Laureatom podczas transmisji on-line, którą zaplanowaliśmy na 27 listopada 2020 r. o godz. 12:00. O szczegółach wydarzenia poinformujemy Państwa drogą mailową bliżej tego terminu. Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami!

Dziękujemy Wszystkim, którzy zdecydowali się na zgłoszenie firmy do programu oraz za Państwa zaangażowanie w szerzenie idei odpowiedzialnego biznesu. Jesteśmy wdzięczni za sympatię okazywaną audytorom i administratorom programu, jak i za Państwa niegasnący optymizm. Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych certyfikatów i nagród. Jeżeli będziecie mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 22 630 98 01 oraz adresem e-mail: info@fairplay.pl.

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.