Poznaj „Przedsiębiorstwa Fair Play” 2020!

 • 27 listopada 2020
 • Autor: PFP
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji video z ogłoszenia wyników XXIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.
Ogłoszenie odbyło się w formie premiery on-line 27 listopada 2020 roku, o godz. 12:00 na naszym kanale Youtube i Facebooku.


Ogłoszenie wyników „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2020 – link do kanału Youtube „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Link do wydarzenia na Facebooku.

Informacja prasowa – Ogłoszenie wyników „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2020

Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” organizowany jest od 1998 r. przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” i afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Główną ideą Programu jest promowanie etyki w biznesie poprzez docenianie tych firm, które na co dzień postępują uczciwie i zachęcanie wszystkich przedsiębiorców do brania z nich przykładu.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zdecydowali się na zgłoszenie firmy do tegorocznej edycji programu oraz za Państwa zaangażowanie w szerzenie idei odpowiedzialnego biznesu. Jesteśmy wdzięczni za sympatię okazywaną audytorom i administratorom programu, jak i za Państwa niegasnący optymizm. Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych certyfikatów i nagród. Jeżeli będziecie mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 22 630 98 01 oraz adresem e-mail: info@fairplay.pl.

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.