fbpx

Pracujemy zdalnie

 • 25 marca 2020
 • Autor: PFP

Pomimo trudnej sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy dokładamy wszelkich starań, aby nasze biuro pracowało sprawnie. Pragnąc zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa pracownikom, wdrożyliśmy zdalny tryb pracyPozostajemy do Państwa dyspozycji w zwykłych godzinach pracy: 8:00-16:00. Można się z nami kontaktować mailowo, telefonicznie, a także poprzez nasz profil Facebook @ProgramPrzedsiebiorstwoFairPlay i stronę internetową www.fairplay.plOdbieramy także pocztę tradycyjną, jednak ze względu na wprowadzoną kwarantannę przesyłek, dzieje się to z pewnym opóźnieniem. Pełną listę kontaktów znajdą Państwo tutaj.

Z podziwem obserwujemy, jak wiele firm związanych z programem „Przedsiębiorstwo Fair Play” wprowadza rozwiązania mające zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, klientom i dostawcom, a także podejmuje działania na rzecz walczących z pandemią lekarzy czy osób starszych i samotnych, najbardziej potrzebujących pomocy w obecnej sytuacjiInspirujące przykłady takich działań będziemy publikować na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych, aby tym samym zachęcać inne firmy do podobnych działań. Jeżeli zechcecie Państwo podzielić się z nami informacjami o podejmowanych inicjatywach w zakresie walki ze skutkami pandemii, będziemy wdzięczni za przesyłanie ich na adres info@fairplay.pl.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że od stycznia br. trwa XXIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, do której zgłosiło się już ponad 40 firm. Dziękujemy za Państwa zaufanie i niezłomną postawę w obliczu ogólnoświatowego kryzysu. Podobnie, jak w poprzednich latach, bez zmian działa Internetowy System Ankiet Przedsiębiorstwo Fair Play i wszystkie firmy, które zdecydują się zgłosić do programu mogą to zrobić za pośrednictwem tego linku: Deklaracja udziału w programie. Loginy i hasła umożliwiające wypełnienie ankiety będziemy na bieżąco przesyłać na podane w deklaracjach maile, zaraz po otrzymaniu pocztą oryginału deklaracji.

Jesteśmy otwarci nie tylko na pytania dotyczące udziału w programie, ale też zwykłą rozmowę, wymianę doświadczeń i porad. W tym trudnym okresie, kiedy pozostajemy w izolacji, kontakt z Państwem jest dla nas szczególnie ważny. Jeśli tylko możemy w czymś pomóc, jesteśmy do Państwa dyspozycji – prosimy o kontakt w takiej formie, jaka dla Państwa jest najbardziej wygodna.

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.