27. edycja Przedsiębiorstwa Fair Play

 • 2 stycznia 2024
 • Autor: PFP

>> Wyślij zgłoszenie do 27. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

Szanowni Państwo!

Fundamentem każdego biznesu powinny być uczciwe reguły działania

Program Przedsiębiorstwo Fair Play stanowi szeroko zakrojone przedsięwzięcie, które od ponad 26 lat ukierunkowuje działania wielu firm w Polsce. W dzisiejszym dynamicznym świecie, pełnym zróżnicowanych przekonań, podejmowanie właściwych decyzji i wyborów staje się coraz trudniejsze, jeśli nie opiera się na solidnych wartościach oraz konsekwentnym przestrzeganiu ustalonych zasad w firmowym funkcjonowaniu. Zachęcamy do codziennego stosowania uczciwych norm postępowania w relacjach między przedsiębiorcami, klientami, kontrahentami, pracownikami, partnerami, społecznością lokalną, a także w kontakcie z władzami lokalnymi i państwowymi. To nie tylko sprawdzony sposób na budowanie trwałej i silnej pozycji firmy, lecz także recepta na poprawę samooceny pracowników, zwiększenie satysfakcji z wykonywanej pracy oraz motywację do osiągania postawionych celów.

Obserwujemy narastający kryzys wartości, zmieniające się normy, przekazywane często z pokolenia na pokolenie. To, co kiedyś było ideałem w procesie wychowania, teraz ustępuje emocjom. Osobowość i charakter ustępują miejsca powierzchowności, a złe przykłady stają się normą. Jednak to od nas zależy, które wartości są dla nas najważniejsze. Może nie zmienimy całego świata, ale wciąż mamy kontrolę nad tym, na co się decydujemy i czego się trzymamy.

Czyżby świat miał sens bez zasad i wartości?

Program Przedsiębiorstwo Fair Play to nieustanne podkreślanie etyki i zasad fair play. Pamiętajmy o odpowiedzialności, znaczeniu przyjaźni, ważności szczerości, roli rodziny, środowiska i zdrowia. Jak rozróżnić dobro od zła? Co się opłaca, a co ma wartość? W jaki sposób kształtować naszą teraźniejszość i przyszłość?

W ramach programu Przedsiębiorstwo Fair Play stawiamy sobie za cel promowanie godnych naśladowania postaw. Wierzymy, że szacunek, uczciwość, odwaga, samodyscyplina, życzliwość, sprawiedliwość i mądrość nie tylko generują sukces, lecz również tworzą szczęście, sprzyjają optymizmowi i dają siłę do działania.

Każdego dnia budujemy swój szacunek i zaufanie

Najlepszym sposobem na rozwój i wzmocnienie siebie jest pielęgnowanie dobrych cech i promowanie zasad w naszych zespołach. Niech trudności nas nie zniechęcają. Każdy może popełniać drobne błędy. Warto pozostać wiernym sobie i być dobrym człowiekiem, tworząc dobre firmy, mimo poświęceń, ponieważ inni to docenią!

W świecie pełnym krytyki, to nasze działania definiują nas jako ludzi, a prawda zawsze obroni się sama. Wiarygodność łatwo stracić, dlatego stale pokazujmy innym to, co w nas najlepsze! Budujmy mocne relacje, wspierajmy się nawzajem i wzajemnie się uzupełniajmy.

Bądźmy wzorem do naśladowania. Twórzmy silne więzi

Podczas spotkań w firmach biorących udział w programie Przedsiębiorstwo Fair Play, możemy wymieniać się cennymi przykładami nowoczesnego i efektywnego zarządzania najcenniejszym kapitałem firmy, jakim są ludzie. W tej edycji programu będziemy nadal skupiać się na jakości relacji pracodawca-pracownik oraz pracownik-pracownik, a także na umiejętności łączenia doświadczenia pracowników z młodymi adeptami kariery zawodowej. Chcemy także podzielić się kolejnymi wartościami i metodami zarządzania zespołem pracowników, które zasługują na uwagę. Nadal będziemy przekonywać nieprzekonanych do fair play i wspierać tych, którzy już to praktykują, aby stali się jeszcze lepsi.

Pokaż innym, kim jesteś, wypromuj własne przedsiębiorstwo. Razem osiągniemy więcej

Z nami stworzysz silną markę i zbudujesz trwałe relacje ze swoimi kontrahentami! Gorąco zapraszamy do rozmowy i do udziału w nowej, 27. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play.

Kontakt z naszym biurem niezmiennie pod numerem telefonu: 22 630 98 01-02
oraz e-mailem: info@fairplay.pl

>> Wyślij zgłoszenie do 27. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

Dowiedz się więcej o programie Przedsiębiorstwo Fair Play 2024
>> Pobierz regulamin
>> Pobierz folder o programie Przedsiębiorstwo Fair Play 2024
Zobacz także:
Najnowszy Biuletyn z Laureatami programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2023
Etyka w działalności gospodarczej

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.