fbpx

Świąteczny czas…

 • 18 grudnia 2020
 • Autor: Małgorzata Tymorek

Rok 2020 przewrócił nasze życie do góry nogami, zakręcił, zrobił beczkę i kilka razy pikował w dół, poddając weryfikacji to, co uznawaliśmy za codzienne, oczywiste i niezmienne. Zabierając spokój i monotonię kolejnego dnia, wybijając nas ze znanych schematów, rytuałów i tradycji. Podczas Wielkanocnego  śniadania, siedząc przy stole z najbliższą rodziną i uśmiechając się do kamery laptopa czy smartfona powtarzaliśmy sobie i ludziom znajdującym się po drugiej stronie, że nie ma problemu, damy radę, spotkamy się na Boże Narodzenie i wtedy się przytulimy, pogadamy, pośmiejemy, pójdziemy na spacer i spędzimy ten czas, tak jak lubimy!

Te wyczekane Święta odbędą się za kilka dni, a my dalej śledzimy mniej lub bardziej wiarygodne statystyki, wsłuchujemy się w wypowiedzi ekspertów. Z realną troską – uważnie słuchając odpowiedzi – pytamy o zdrowie i samopoczucie najbliższych i jak nigdy dotąd, z niepokojem czytamy rządowe rozporządzenia, czekając na decyzje, które wpłyną na to, jak i z kim spędzimy ostatnie dni 2020 roku.

Rok 2020 wszystkich wiele nauczył i wiele pokazał. Między innymi to, że potrafimy i chcemy być bezinteresowni, że jesteśmy szczodrzy i pełni poświecenia, że mimo trudnych warunków potrafimy nie tylko pracować i współpracować, ale także być kreatywni, pomysłowi i mimo wszystko optymistycznie i z nadzieję staramy się patrzeć w przyszłość. Że dbamy o siebie nawzajem. Widać to w drobnych gestach i słowach, zmienionym tembrze głosu i łagodniejszym wyrazie twarzy. Że potrafimy się adaptować, wykorzystując do swoich celów nowoczesne technologie tak w sferze prywatnej, jak zawodowej. Że nie lubimy próżni i dodatkowy czas, jaki stał się naszym udziałem, gdy na przykład przy zdalnej formule przestaliśmy dojeżdżać do pracy, wykorzystujemy na podnoszenie kwalifikacji, wzmocnienie relacji, realizację pasji, którą do tej pory odkładaliśmy na „kiedyś”. I wreszcie, że mieliśmy odwagę zmierzyć się z trudnymi pytaniami o nasze firmy, o siebie i o przyszłość, mimo, że odpowiedzi, które uzyskaliśmy nie zawsze były optymistyczne.

Jak rok 2020 nie był zwykłym rokiem, tak tegoroczne życzenia zwykłe być nie mogą!

Na te nadchodzące Święta i Nowy Rok, życzymy Państwu odwagi i determinacji w szukaniu odpowiedzi, rozwiązań i dróg osobistego rozwoju. Życzymy inspirujących ludzi, których spotkacie na swojej drodze, nieograniczonej wyobraźni i zapału by móc realizować to, co zostało w niej stworzone. Życzymy wiary we własne siły, umiejętności i możliwości, by pojawiającym się okazjom zawsze odpowiadać  – TAK. Życzymy również, by mieć odwagę być sobą, ponieważ gdy w coś naprawdę wierzymy – w siebie – możemy pomagać i dawać siłę innym. Życzymy też tak potrzebnego wszystkim czasu z tymi, którzy są dla Was ważni, nieistotne czy osobiście przy wigilijnym stole, czy na monitorze komputera, czasu na naładowanie akumulatorów i chwil refleksji, a może też okazji na spełnienie świątecznych marzeń, wszak Święta to czas cudów, również tych, które dzieją się przy udziale ludzi.

Korzystając z okazji chcemy podziękować Państwu za tegoroczne spotkania, choćby w czasie audytów, za fantastyczną energię i zaangażowanie, za pozytywne opinie i wszystkie słowa wsparcia, program bez Was nie byłyby taki sam!

Dziękujemy i mamy nadzieję, do zobaczenia!

 


Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.