fbpx

Targi CSR online

 • 9 października 2020
 • Autor: PFP

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” na targach CSR! Po raz pierwszy w wersji online.

W dniach 5-9 października odbyła się 8. edycja TARGÓW CSR – największego w Polsce wydarzenia poświęconego odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi. Po raz pierwszy w historii Targi CSR odbyły się wyłącznie w formule online. Zachowane są kluczowe elementy inicjatywy: część wystawowa (targicsr.webexpo.pl), konferencyjna oraz networkingowa. Organizatorem wydarzenia było Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” został nie tylko patronem wydarzenia, ale również wystawcą. Możliwe było odwiedzenie specjalnego, wirtualnego stoiska Programu.

Udział w targach dał także możliwość skorzystania z networkingu na zyskującej popularność platformie REMO. Zwiedzający codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 13:30 do 15 byli zapraszani do spotkania się z wystawcami i porozmawiania na istotne zagadnienia z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju. Aby wziąć udział w networkingu na Targach CSR, wystarczyło zalogować się na stronie: https://live.remo.co/e/targicsr/register.

Targi CSR skierowane były do szerokiego grona odbiorców. To wydarzenie adresowane zarówno do biznesu, jak i jego otoczenia: społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Formuła online sprawiła, że każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, mógł przez 5 dni brać czynny udział w Targach CSR.

Udział w Targach był dla zwiedzających zupełnie bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniu: www.odpowiedzialnybiznes.pl/targics

Bezpośredni link do transmisji na kanale YouTube Forum Odpowiedzialnego Biznesu: https://www.youtube.com/user/ForumOdpBiznesu/live

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.