Relacja ze spotkania Laureatów w Bydgoszczy

  • 4 marca 2020
  • Autor: pfp

3 marca 2020 r. w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyło się spotkanie regionalne z laureatami certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019. Tradycyjne już spotkania regionalne laureatów to doskonała okazja, aby zaprezentować lokalnym władzom państwowym i samorządowym przedsiębiorców, którzy wyróżniają się zaangażowaniem społecznym i przywiązaniem do zasad etyki.

Certyfikat trafia do wyjątkowo aktywnych firm, które przyczyniają się do rozwoju regionalnej gospodarki i podejmują liczne inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej. Właśnie dlatego pragniemy promować je nie tylko na rynku ogólnopolskim, ale też w ich regionie.

– „Patrząc na liczbę firm z certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019 jestem spokojny o rozwój biznesu w naszym regionie” – podsumował spotkanie Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski Józef Ramlau.

W spotkaniu wzięli też udział: przewodniczący regionalnej komisji programu, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Terlecki, dyrektor Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy dr Wiesława Gierańczyk oraz członkini Komisji Ogólnopolskiej programu Anna Szcześniak.

Relację ze spotkania przygotowała Gazeta Pomorska. Zachęcamy do przeczytania wywiadów z uczestnikami spotkania i obejrzenia materiału video.

https://pomorska.pl/dzis-to-nie-jest-proste-ale-te-kujawskopomorskie-firmy-zawsze-kieruja-sie-zasadami-fair-play-lista-wideo-zdjecia/ar/c3-14832114

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu

* Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

Instytucje wspierające
Organizator i partnerzy

Organizator Programu:
Program afiliowany przy KIG:
Patroni honorowi XXIII edycji:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.